دیکودر ( سوییچر ) تابا TSC-4

دیکودر ( سوییچر ) تابا TSC-4

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :741
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی :
فروشنده :
موجودی کالا :

6,013,000

6,013,000 ریال
    موارد بیشتر

دیکودر ( سوییچر ) تابا tsc-4

6,013,000 ریال

دیکودر ( سوییچر ) تابا TSC-4 در سیتستم آیفون تصویری کدینگ تابا به ازای هر 4 واحد به یک عدد دیکودر تابا نیاز است

توضیحات کلی کالا
دیکودرتابا Decoder Taba Elctronic
دیکودر تابا از سری تولیدات لوازم جانبی برای نصب دربازکن ها یا آیفون تصویری تابا میباشد. برای آشنایی با این محصول باید این قطعه را ابتدا بشناسیم و با کارایی آن آشنا شویم. تعریف علمی دیکودر عبارت است از مداری است که دارای n پایه ورودی و حداکثر  n^2 (ان به توان ۲) پایه خروجی است که بسته به ترکیب سیگنال‌های ورودی، در هر لحظه تنها یکی از  n^2 (ان به توان ۲) فعال می‌شود. دیکودرها دارای انواع دو به چهار، سه به هشت، چهار به شانزده و … هستند.
دیکودر تابا
در مجتمع هایی که دارای واحد های بسیار زیادی میباشند برای نصب زنگ درب ورودی یا پنل ورودی دیگر از پنلهای ساده با تعداد زیادی از کلید واحد ها استفاده نمیشود. بلکه برای ساختمانی که دارای تعداد زیادی واحد مانند 80 واحد باشد یک پنل یا زنگ ورودی به صورت کدینگ نصب میشود تا فضای کمتری را در ورودی درب اشغال کند.
نصب دیکودر تابا
برای داشتن کیفیت بهتر در تصویر برای این تعداد واحد زیاد نیازاست از دیکودر استفاده شود چرا که بعد هرچقدر سیم کشی در داخل ساختمان بیشتر شود نیاز به تقویت جریان میباشد و وظیفه اصلی دیکودر درواقع افزایش کیفیت در تصویر آیفون های برند تابا میباشد . به طور کلی در زمان نصب آیفون تصویری تابا و پنل کدینگ تابا به ازای هر 4 واحد یک عدد دیکودر کدینگ تابا و به ازای هر 3 عدد دیکودر تابا یک تغذیه 15v-DC (تغذیه TL-735 Taba) استفاده میشود.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
برگشت به بالا