مانیتور TVD-5-70 درب بازکن تصویری رنگی تابا

مانیتور TVD-5-70 درب بازکن تصویری رنگی تابا

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :3793
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : 3 سال
فروشنده :
موجودی کالا :

21,707,000

20,620,000 ریال
    موارد بیشتر

مانیتور tvd-5-70 درب بازکن تصویری رنگی تابا

20,620,000 ریال

مانیتور TVD-5-70 درب بازکن تصویری رنگی تابا دربازکن تصویری جدید تابا الترونیک TVD-5-70 با طراحی فوق العاده زیبا و جذاب | گارانتی 36 ماهه تابا الکترونیک

توضیحات کلی کالا
آیفون تصویری جدید 7 اینچ تابا TVD-5-70
شرکت تابا الکترونیک در راستای به روز رسانی تولید محصولات جدید آیفون تصویری خود دست به طراحی مدل هایی با ظاهری فوق العاده جذاب زده دربازکن تصویری تابا TVD-5-70 ، که با شیوه نامگذاری جدیدی از سوی تابا روبروست میتواند مدلی زیبا ، با قیمت اقتصادی و مناسب برای کسانی که بدنبال آیفون تصویری با صفحه نمایش 7 اینچ و بدون نیاز به امکانات جانبی هستند باشد.
مانیتور دربازکن تابا TVD-5-70 با صفحه نمایش غیر لمسی خود عضوی جدید از خانواده محصولات 7 اینچ تابا میباشد و در کنار محصولاتی چون آیفون تصویری تابا TVD-1070 ، آیفون تصویری تابا TVD-2070 و آیفون تصویری تابا TVD-3070 قرار میگیرید و قدرت انتخاب مشتری برای انتخاب یک آیفون تصویری با صفحه نمایش 7 اینچی پیش از پیش بیشتر شده و این چنین تنوع انتخابی را در هیچ از برندهای رقیب تابا شاهد نیستیم.
آیفون تصویری تابا الکترونیک مدل TVD-5-70
آیفون تصویری تابا مدل TVD-5-70 یک مدل اقتصادی برای دربازکن های تصویری 7 اینچ میباشد که به صورت بدون حافظه وارد بازار شده است ، قبل از تولید این آیفون تصویری 7 اینچ تمامی مدل های دیگر این برند ایرانی به صورت با حافظه و با مانیتور تاچ وارد بازار شده است. ساختار ظاهری این مانیتور رنگی بسیار شیک و ساده بوده است و از مانیتور بسیار با کیفیت 7 اینچ رنگی با فناوری نور پس ضمینه بهره مند میباشد. دربازکن تصویری تابا الکترونیک مدل TVD-5-70 دارای 5 کلید تنطیمات اصلی است که در زیر مانیتور قرار دارد.
مانیتور درب بازکن تصویری رنگی تابا - صفحه لمسی TVD-5-70دارای صفحه نمایشگر TFT LCD 3اینچ – سیستم پال .زمان قطع اتوماتیک تصویر : 1 دقیقه و 30 ثانیهقابل اتصال حداکثر 3 مانیتور بصورت موازی در هر واحد .دارای کنتراست بالا و قابلیت جداسازی تصویر ( رزولوشن ) 480 * RGB *272 DOTقابلیت تنظیم صدای زنگ ، تصویر و نیز دارای نشان دهنده وضعیت تنظیم تصویر روی صفحه نمایش (OSD) .درجه حرارت کارکرد از 10- الی 55+ در جه سانتیگراد .حداکثر فاصله بین صفحه و مانیتور 100 متر با استفاده از سیم 0.65
چیدمان کلید های TVD-5-70
این آیفون تصویری تابا دارای مانیتور 7 اینچ میباشد در زیر این صفحه نمایشگر لوگوی اصلی تابا الکترونیک قرار دارد و کلید تنطیمات از چپ به راست به ترتیب کلید مشاهده تصویر بدون برداشتن گوشی با نشانگر آدمک قرا دارد کلید کناری برای باز کردن درب ورودی کلید میانی برای رفتن به منو اصلی و دوکلید سمت راست برای بالا و پایین رفتن و ورود به هر منو قرار دارد و همچنین در کنار بدنه اصلی کلید خاموش روشن و ولوم صدا قرار دارد.
گارانتی سه ساله شرکت
کمپانی تابا دربازکن تصویری تابا الکترونیک مدل TVD-5-70 را با گارانتی اصلی 36 ماه و ارائه کارت هلوگرام دار ضمانت کرده است. خدمات پس از فروش برند تابا تا 10 سال در سراسر ایران محصولات خود را پوشش میدهد. در زمان نیاز تنها کافی است با یک تماس از این امکانات استفاده نمایید.
جمع بندی نهایی

آیفون تصویری TVD-5-70 تابا دارای قیمت اقتصادی بسیار مناسبی نسبت به سایر برند های مختلف در بازار را دارد و نکته مهم این است که کیفیت آیفون تصویری تابا را با یک قیمت اقتصادی خواهید داشت. اصولا برای واحد هایی که قیمت آیفون تصویری صفحه بزرگ با کیفیت بسیار مناسب نیاز دارند TVD-5-70 بهترین انتخاب میتواند باشد.
TVD-5-70مانیتور درب بازکن تصویری رنگی تابا
دارای صفحه نمایشگر TFT LCD 7اینچ – سیستم پال .زمان قطع اتوماتیک تصویر : 1 دقیقه و 30 ثانیهقابل اتصال حداکثر 3 مانیتور بصورت موازی در هر واحد .دارای کنتراست بالا و قابلیت جداسازی تصویر ( رزولوشن ) 800 * RGB *480 DOTقابلیت تنظیم صدای زنگ ، تصویر و نیز دارای نشان دهنده وضعیت تنظیم تصویر روی صفحه نمایش (OSD) .درجه حرارت کارکرد از 10- الی 55+ در جه سانتیگراد .حداکثر فاصله بین صفحه و مانیتور 100 متر با استفاده از سیم 0.65 
ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
برگشت به بالا