پنل صوتی 5 طبقه تابا TL-680

پنل صوتی 5 طبقه تابا TL-680

  • تعداد رای : 0
  • میزان بازدید :1237
  • تعداد نظرات : 0
گارانتی : 3 سال
فروشنده :
موجودی کالا :

5,074,000

5,074,000 ریال

پنل صوتی 5 طبقه تابا tl-680

5,074,000 ریال

پنل صوتی 5 طبقه تابا TL-680 پنل صوتی با کیفیت بسیار بالا،دارای نور برای دید در شب کلید ها،کاملا ضد آب ،طول عمر بسیار بالا / گارانتی: 36 ماهه

توضیحات کلی کالا
پنل صوتی تابا الکترونیک TL-680
پنل صوتی تابا الکترونیک در طرح جدید و به صورت 4 سیم برای نصب انواع محصولات دربازکن صوتی تابا طراحی و ساخته شده است و از کیفیت صدای بسیار بالایی برخوردار است. این پنل صوتی تابا TL-680 کاملا ضد آب میباشد و قیمت اقتصادی دارد و برای تعداد واحدهای مختلف طراحی شده است . شکل ظاهری این پنل صوتی نقره رنگ بوده و در بالای آن محل قرار گیری اسپیکر طراحی شده و در پایین آن نیز کلید واحد ها قرار دارد و در طول شب با رنگ آبی کلید هر واحد مشخص شده است تا در طول شب راحتر بتوان شماره هر واحد را پیدا کرد.
پنل صوتی تابا TL-680
ویژگی های پنل صوتی تابا TL-680
جنس صفحه از آلومینیوم و پلاستیک، مقاوم در برابر حرارت و برودت .
وجود روشنایی ملایم جهت تشخیص اسامی واحدها .
غیر قابل نفوذ دربرابر باران .
دارای مدار الکترونیکی جهت تقویت صدا .
پخش صدای زنگ همزمان باداخل ساختمان برای مراجعه کننده .
وظیفه‌ی هر کدام از این 4 رشته سیم به ترتیب عبارتند از:
سیم شماره A یا 1، وظیفه‌ی انتقال صدای شخص مراجعه کننده از پنل به گوشی
سیم شماره B یا 2، وظیفه‌ی انتقال صدای شخص پاسخگو از گوشی به پنل و وظیفه‌ی دوم، تحریک رله دربازکن
سیم شماره C یا 3، وظیفه‌ی منفی مشترک
سیم شماره D یا 4، وظیفه‌ی انتقال صدای زنگ از پنل به گوشی
همانطور که می بینید عمل دربازکن در آیفون های صوتی 4 سیم برعهده سیم شماره 2 گذاشته شده است. یعنی وقتی شخص پاسخگو شستی دربازکن را فشار می دهد در واقع سیم شماره 2 با 3 برای لحظه ای اتصال کوتاه می شود و رله داخل پنل این پیغام را دریافت می کند و متوجه می شود که شخص پاسخگو شستی دربازکن را فشار داده است و به این صورت مسیر جریان برق ترانس به سمت قفل بازکن برقرار می کند و قفل بازکن عمل می کند.
پنل صوتی تابا
نحوه نصب آیفون صوتی تابا
اتصالات پنل مربوط به نحوه نصب آیفون صوتی :
A : خروجی انتقال صدا از پنل به گوشی می باشد.
B : ورودی انتقال صدا از گوشی به پنل می باشد.
C : سیم مشترک می باشد.
D : صدای زنگ می باشد.
تغذیه ۱۲ ولتی مدار صوت می باشد.
اتصالات گوشی صوتی مربوط به نحوه نصب آیفون صوتی:
A :  ورودی انتقال صدا از پنل به گوشی می باشد.
B : خروجی انتقال صدا از گوشی به پنل می باشد.
C : سیم مشترک می باشد.
D : صدای زنگ می باشد.
E و F : دوسر کلید درب بازکن می باشد.
اتصالات تغذیه  SFF706/2 مربوط به نحوه نصب آیفون صوتی  :
~۱۲~ : ۱۲ ولت متناوب (AC) جهت تغذیه قفل و چراغهای پشت پنل می باشد.
+ و _ : ۱۲ ولت مستقیم (DC) جهت تغذیه مدار صوت می باشد
تذکر مهم در زمان نصب
در مدلهای جدید، جهت کاهش سیم بندی، مدار زنگ به جای تغذیه، به داخل پنل صوتی منتقل شده است. در این مدلها به دلیل فضای کم در پنلهای صوتی، صدای زنگ برخلاف ملودی بوقلمونی قبل به یک تن ساده تغییر یافته است. 1-استفاده از کابل مناسب فویل دار کابل به عنوان بخشی از سیستم ارتباطی با وظیفه انتقال پیام ها و اطلاعات از اهمیت بالایی برخوردار است .بخشی از هزینه های نصب آیفون تصویری به تامین کابل و نصب و تهیه ملزومات و نگهداری آن اختصاص دارد .و شناخت کابل ها و استفاده درست از آن می تواند در کاهش هزینه های سیم کشی نقش زیادی داشته باشد .
انواع کابل آیفون تصویری
کابل های آیفون را می توان به دو دسته تقسیم نمود .
کابل های آیفون معمولی
کابل آیفون فویلدار
کابل آیفون معمولی در  مدلهای  0.4 و 0.6 و ... موجود می باشد .که کاربرد این کابل ها بیشتر درسیم کشی آیفون های معمولی ( آیفون های صوتی ) سیم کشی ارتباط داخلی و گاهی موارد سیم کشی تلفن می باشد .کابل های فویلدار در  سطوح مختلف  0.4 و 0.6 و ... موجود می باشد ،و اصولا برای سیم کشی آیفون های تصویری مورد استفاده قرار می گیرند . در کابل های فویلدار یک لایه فویل روی سیم ها پیچیده شده است به این دلیل که جلوی نویز در تصویر و صدا گرفته شود . به علاوه این کابل ها دارای شیلد می باشد شیلد همان سیم لخت موجود در کابل ها می باشد که در جهت حذف نویز ها ی آیفون بکار می رودتوجه: حتما در کابلهای آیفونی از کابلهای مخابراتی با مغز مسی بعلت هدایت الکتریکی بالا استفاده شود، اکثراً 80 درصد خرابی ها  مربوط به استفاده از کابل با مغز آلومینیومی می باشد به هیچ عنوان کیفیت کار را فدای کمیت نکنیم .برای نصب آیفون تصویری اگر تعویض سیم کشی صوتی پر درد سر و مقرون به صرفه نباشد می توان توسط همان سیم کشی آیفون تصویری را نصب نمود.
گارانتی بلند مدت تابا الکترونیک
پنل صوتی تابا الکترونیک TL-680 به مانند تمامی محصولات دربازکن تصویری و صوتی تابا دارای گارانتی 36 ماهه میباشد که در زمان خرید بر روی کارتن این محصول دو قسمت برای گارانتی قرار دارد که یک قسمت توسط نصاب و یک قسمت مربوط به مشتری میباشد.

ادامه

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 
برگشت به بالا